Wszystko
Słowa kluczowe dotyczące produktów
Wprowadź konto dla adresu e-mail
MPO - 12 rdzeń OM3 3MM zworki
Share to:

MPO - 12 rdzeń OM3 3MM zworki

- Lekki akwamaryn
397735501

0 Opinie | Please refer to English description
48.14
  • DARMOWA WYSYŁKA
    COD Płatność przy odbiorze jest możliwa dla tego produktu. Rada: Nie należy dodawać do zamówienia produktów niedostępnych w tej metodzie płatności, w przeciwnym razie nie będzie można wybrać metody płatności za pobraniem.
    Wyślij między: Nov 05 - Nov 07, Szacowany czas wysyłki: dni robocze Przetworzenie zamówienia może potrwać kilka dni. Po wysyłce z magazynu czas dostawy zależy od metody wysyłki.
  • +
  • bez odsetek Skorzystaj z 0 bezodsetkowych rat - oferta nie dotyczy zamówień składanych na inne produkty
Informacje podatkowe Ochrona ceny Oświadczenie w związku z ceną Repair Warranty Report Item
Czyszczenie magazynu
Produkty rekomendowane dla Ciebie

Opisy

- Materiał zewnętrzny, PCV
- Konstrukcja zworek z pojedynczym rdzeniem
- Zgodne, ROHS
- Typ włókna, OM4-550
- Skuteczność tłumienia wnikania jest zgodna z IEC 61300-3-4
- Wydajność powrotna jest zgodna z IEC 61300-3-6
-Mechaniczne właściwości, 500-krotne wstawki
- Środowisko pracy, od -20 do +85 stopni

Specyfikacja

Wymiary i waga

Waga produktu: 0,0335 kg
Rozmiar produktu: 300,00 x 1,20 x 0,80 cm / 118,11 x 0,47 x 0,31 cala
Waga paczki: 0,0500 kg
Wielkość paczki: 20,00 x 20,00 x 1,00 cm / 7,87 x 7,87 x 0,39 cala

Package Contents

Zawartość Paczki: 1 x kabel

Chyba Ci się to podoba

Opinie

0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
See all 0 reviews Napisz recenzję

Zdobądź punkty GB! Napisz recenzję jako PIERWSZY(A)!

Pytania i odpowiedzi klientów

  • Wszystkie
  • Informacje o produkcie
  • Status zapasów
  • Zapłata
  • Informacje o wysyłce
  • Pozostałe

Zadaj pytanie jako PIERWSZY(A). Chcesz Punkty GB? O prostu napisz recenzję!

0 Pytania i odpowiedzi Pokaż wszystkie>

Produkty sponsorowane powiązane z tym produktem

Chcesz hurtowo kupić ? Prześlij swoje zapytanie hurtowe poniżej. Nie oferujemy bezpłatnej wysyłki hurtowych zamówień , ale cena hurtowa będzie wielką okazją.

Ostatnio oglądane produkty

Zobacz rekomendacje spersonalizowane

Jesteś nowym klientem? Zacznij tutaj
Usługa przedsprzedażna