Wszystko
Słowa kluczowe dotyczące produktów
Wprowadź konto dla adresu e-mail
Konwerter światłowodowy SCVT SFV-6100 10 / 100Base-TX na 100 Base-FX
Share to:

Konwerter światłowodowy SCVT SFV-6100 10 / 100Base-TX na 100 Base-FX

- czarny 1 szt
353126601

0 Opinie | Please refer to English description
31.12
  • DARMOWA WYSYŁKA
    COD Płatność przy odbiorze jest możliwa dla tego produktu. Rada: Nie należy dodawać do zamówienia produktów niedostępnych w tej metodzie płatności, w przeciwnym razie nie będzie można wybrać metody płatności za pobraniem.
    Wyślij między: Oct 30 - Nov 01, Szacowany czas wysyłki: dni robocze Przetworzenie zamówienia może potrwać kilka dni. Po wysyłce z magazynu czas dostawy zależy od metody wysyłki.
  • +
  • bez odsetek Skorzystaj z 0 bezodsetkowych rat - oferta nie dotyczy zamówień składanych na inne produkty
Informacje podatkowe Ochrona ceny Oświadczenie w związku z ceną Repair Warranty Report Item
Czyszczenie magazynu
Produkty rekomendowane dla Ciebie

Opisy

Przegląd
SCVT SFV-6100 Serial 10 / 100M Fibre Media Converter przekształca sygnał z pary twist-pair
Kabel 10 / 100Base-TX do światłowodu 100Base-FX, zwiększa zasięg transmisji danych
od 100 m przez kable miedziane do 120 km za pomocą kabla światłowodowego

funkcje
10 / 100Mbps automatycznie wyczuwalne, łatwa aktualizacja
Pełni dupleks i półdupleks automatycznie wykrywany
Automatyczna negocjacja MDI / MDI-X
10/100 Mb / s store-and-forward
Obsługa bardzo długich pakietów do 1600 bajtów
Obsługa pakietów VoIP / QoS
Obsługuj kontrolę przepływu i zmniejszaj pakiety emisji
Wspieranie protokołu STP w celu utworzenia nadmiarowej sieci
Niezwykle niski pobór mocy, małe ciepło, stabilna wydajność
Zapewnienie biurka, montaż na ścianie, montaż obudowy

Indeksy techniczne

Standardy
IEEE802.3 10BaseT
IEEE802.3u 100BaseT (X)
Sterowanie przepływem IEEE802.3x i przeciwciśnienie
IEEE802.1d Spanning Tree

Wydajność
Typ przetwarzania: Przechowuj i przesyłaj dalej
Wstecz Przepustowość: 400 Mb / s
Rozmiar adresu MAC: 4Kbit
Rozmiar bufora pakietów: 512 KB
Opóźnienie:<10us
Ramka: 1600 bajtów

Port miedziany
Szybkość transmisji: 10 / 100M
Złącze: RJ45
Dystans: 100m

Port światłowodowy
Szybkość transmisji: 155 mln
Złącze: SC domyślnie, FC / ST Opcjonalne
Dystans: MMF 2km, SMF 20/40/80/100 / 120km, Bi-di: 20/40/80/100 / 120km

Wskaźniki LED
FL / A (połączenie optyczne / akcja)
TL / A (połączenie / akcja skręconych par)
FDX (FX full duplex)
100 (szybkość transmisji 100M skrętek)
PWR (zasilanie)

Zasilacz
Moc robocza: DC5V 1A
Zasilanie AC: 100V ~ AC240V do 5V1A
Zewnętrzne / wewnętrzne źródło zasilania Opcjonalne


Charakterystyka fizyczna
Montaż: blat stołu, montaż na ścianie, obudowa
Wymiar: 94 * 70 * 26mm (zewnętrzny zasilacz)
Waga: 0,4 kg (zewnętrzny zasilacz

Specyfikacja

Custom

Fibre Media Converter:

Generał

Nazwa handlowa: SCVT
Berło: RJ45
Prędkość przesyłu danych: 100 Mb / s

Szczegóły produktu

Napięcie robocze: DC 5V1A

Wymiary i waga

Waga produktu: 0.1800 kg
Waga paczki: 0,4200 kg
Rozmiar produktu: 9,40 x 7,00 x 2,60 cm / 3,7 x 2,76 x 1,02 cala
Wielkość paczki: 21,20 x 6,20 x 5,50 cm / 8,35 x 2,44 x 2,17 cala

Lista rzeczy do spakowania

Lista rzeczy do spakowania: 1 * Konwerter światłowodowy, 1 * Adapter, 1 * Przewodnik szybkiego startu, 1 * Certyfikacja

Konwerter światłowodowy SCVT SFV-6100 10 / 100Base-TX na 100 Base-FX- czarny 1 szt

Chyba Ci się to podoba

Opinie

0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
See all 0 reviews Napisz recenzję

Zdobądź punkty GB! Napisz recenzję jako PIERWSZY(A)!

Pytania i odpowiedzi klientów

  • Wszystkie
  • Informacje o produkcie
  • Status zapasów
  • Zapłata
  • Informacje o wysyłce
  • Pozostałe

Zadaj pytanie jako PIERWSZY(A). Chcesz Punkty GB? O prostu napisz recenzję!

0 Pytania i odpowiedzi Pokaż wszystkie>

Produkty sponsorowane powiązane z tym produktem

Chcesz hurtowo kupić ? Prześlij swoje zapytanie hurtowe poniżej. Nie oferujemy bezpłatnej wysyłki hurtowych zamówień , ale cena hurtowa będzie wielką okazją.

Ostatnio oglądane produkty

Zobacz rekomendacje spersonalizowane

Jesteś nowym klientem? Zacznij tutaj
Usługa przedsprzedażna