Wszystko
Słowa kluczowe dotyczące produktów
Wprowadź konto dla adresu e-mail
FR - 7N3001 - Przemysłowy konwerter mediów S20KM 10/100 / 1000Base - T do 1000Base - FX 1310nm Dual Fibre
Share to:

FR - 7N3001 - Przemysłowy konwerter mediów S20KM 10/100 / 1000Base - T do 1000Base - FX 1310nm Dual Fibre

- czarny 1 * 10 / 100Base-T na 100Base-FX
363717504

0 Opinie | Please refer to English description
72.38
Informacje podatkowe Ochrona ceny Oświadczenie w związku z ceną Repair Warranty Report Item
Czyszczenie magazynu
Produkty rekomendowane dla Ciebie

Opisy

1. Obsługa Auto-MDIX i trybu samonegocjacji full / half duplex
2. Zapewnienie portu światłowodowego interfejsu SC, obsługuje transmisję światłowodową 1310 nm
3. Obsługa gigantycznej ramki 16K, zgodnej z różnymi protokołami rozszerzeń
4. Tabela adresów MAC 2K
5. Obsługa energooszczędnej technologii Ethernet IEEE802.3az
6. Wsparcie protokołu IPv6
7. Ochrona IP-40, elektryczna ochrona przeciwprzepięciowa 4KV, łatwa w użyciu w środowisku zewnętrznym
8. Kompletny wskaźnik stanu, stan roboczy na pierwszy rzut oka
9. Zabezpieczenie przed polaryzacją wejścia zasilania, nie martw się o niewłaściwe działanie
10. Metalowa obudowa, brak konstrukcji wentylatora
11. Metoda instalacji: montaż na ścieżce DIN / na ścianie

Specyfikacja

Wymiary i waga

Waga produktu: 0,3000 kg
Waga paczki: 1.0000 kg

Zawartość Paczki

Zawartość Paczki: 1 x Industrial Media Converter, 1 x English Manual

Chyba Ci się to podoba

Opinie

0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
See all 0 reviews Napisz recenzję

Zdobądź punkty GB! Napisz recenzję jako PIERWSZY(A)!

Pytania i odpowiedzi klientów

  • Wszystkie
  • Informacje o produkcie
  • Status zapasów
  • Zapłata
  • Informacje o wysyłce
  • Pozostałe

Zadaj pytanie jako PIERWSZY(A). Chcesz Punkty GB? O prostu napisz recenzję!

0 Pytania i odpowiedzi Pokaż wszystkie>

Produkty sponsorowane powiązane z tym produktem

Chcesz hurtowo kupić ? Prześlij swoje zapytanie hurtowe poniżej. Nie oferujemy bezpłatnej wysyłki hurtowych zamówień , ale cena hurtowa będzie wielką okazją.

Ostatnio oglądane produkty

Zobacz rekomendacje spersonalizowane

Jesteś nowym klientem? Zacznij tutaj
Usługa przedsprzedażna